Trixie Kabát s golierom a reflexnými prvkami

Reflexné

• , zakúpené v Abc-Zoo.sk

• My máme jazvecika krizeneho a sedí mu perfektne. Navyše je super zatepleny takže mu nie je zima. My už máme druhý kus v poradí
  • , zakúpené v Abc-Zoo.sk

Uz som mala takuto bundicku kupenu na vystave. Po rokoch (13r.)"odisla" a som rada, ze som ju zas nasla v predaji. Ma uz aj inovacie - reflexne prvky, nesklamala ani v spracovani, stale super kvalita.

• , zakúpené v Abc-Zoo.sk

• Rychle dodanie v 100%stave.
    • Kabátik perfektne prilieha aj na uzučkych psikov ako su ratlici.
    • Je teplučky, makkucky A teplucky zvnutra.
    • Nepremokavy. Limec chrani pred vetrom.
    • Odporucam!! ;)
    • Komunikacia s kuriermi.

Určite odporúčam!

Reflexné

Zateplený kabátik pre psa z polyuretánu s pútkami na labky.

• , zakúpené v Abc-Zoo.sk

• Rychle dodanie v 100%stave.
    • Kabátik perfektne prilieha aj na uzučkych psikov ako su ratlici.
    • Je teplučky, makkucky A teplucky zvnutra.
    • Nepremokavy. Limec chrani pred vetrom.
    • Odporucam!! ;)
    • Komunikacia s kuriermi.

Určite odporúčam!

• , zakúpené v Abc-Zoo.sk

• dobre sa oblieka aj dobre sedí

hľadala som taký kabátik a bola aj prijateľná cena